Wiedza, rozwój, wsparcie, sprzedaż, motywacja… twórczość, kreatywność, inspiracja, prawda, niezależność… nieruchomości, szkolenia, kursy, projekty… wszystko połączone we wzajemnie uzupełniające się przestrzenie… przestrzenie, w których na pierwszym miejscu jesteś Ty i Twoje wyzwania, nad którymi możemy się wspólnie pochylić… pozytywnie zmieniając Twoją aktualną sytuację...

Kilkanaście lat ciągłego rozwoju połączonego z otwartością na nowe tematy biznesowe doprowadziły do połączenia kilku wydawałoby się dalekich od siebie obszarów w jeden projekt biznesowy pod wspólnym szyldem Wzrastaj.

Wzrastanie każdego dnia to jedno z zadań, które realizuję każdego dnia, tak aby świadczone przeze mnie usługi oraz dostarczane produkty były realną wartością, pod którą mogę się z czystym sumieniem podpisać.

W obszarze moich zainteresowań jest twórcze podejście do sprzedaży nieruchomości, odkrywanie potencjału ludzkiego poprzez zgłębianie i dzielenie się wiedzą z szeroko pojętego rozwoju osobistego oraz wsparcie innych we wdrażaniu tej wiedzy we własnym życiu na poziomie osobistym oraz biznesowym.

Wzrastaj

Dzielenie się wiedzą, która realnie może wpłynąć na życie drugiego człowieka, to główne założenie jakie przyświeca tej części mojej działalności. Kilkanaście lat zdobywania doświadczeń i zmiany własnego życia zaowocowały doświadczeniami, którymi chętnie się dzielę z innymi. Zdobywanie wiedzy, przekuwanie jej we własne doświadczenie a potem dzielenie się tymi doświadczeniami, to niekończący się proces codziennego wzrastania. Wszystko po to, aby życie byłe lepsze, ludzi spełnionych i szczęśliwych więcej, a moja potrzeba wnoszenia kawałka dobra dla świata zaspokajana.

Wzrastaj Nieruchomości

Prowadzę w Gdańsku kameralne Biuro Nieruchomości. Tutaj, jak na poligonie, mogę rozwijać swoje kompetencje biznesowe, negocjacyjne oraz ćwiczyć kompetencje miękkie, tak ważne zarówno w biznesie jak i życiu codziennym. Uwielbiam tworzyć i realizować się kreatywnie. Każda nowa nieruchomość, którą podejmuję się sprzedać, to nowe wyzwanie, nowy projekt i szansa na rozwinięcie skrzydeł twórczej sprzedaży. Najważniejszy jednak jest fakt, że metody sprzedażowe, które stosuję, są skuteczne, a co za tym idzie, sprzedający są zadowoleni ze współpracy, czego potwierdzeniem są kolejne nieruchomości na sprzedaż trafiające do mnie z polecenia.

Pozytywny Agent

Rozpoczynając swoją pracę w nieruchomościach postanowiłem, że w miarę możliwości, będę wykonywał swoje obowiązki z pozytywnym nastawieniem, tak aby współpraca ze mną wyróżniała się pozytywnie na tle rynku nieruchomości. Mając na uwadze, że w ferworze walki możemy o takich sprawach zapominać, nazwałem siebie Pozytywnym Agentem, dzięki czemu regularnie sobie przypominam o moim postanowieniu. Jako Pozytywny Agent prowadzę stronę internetową, na której dzielę się wiedzą nieruchomościową oraz delikatnie odsłaniam kulisy swojej pracy agenta i właściciela biura nieruchomości.

Akademia Wzrastaj

Projekt Akademia Wzrastaj jest najważniejszym tworzonym przeze mnie projektem edukacyjnym. Głównym trzonem tego projektu jest roczny program wzrastania osobistego i biznesowego. Głównym celem jaki przyświeca temu projektowi jest zawarcie w jednym miejscu całej wiedzy, która pomaga zmieniać życie na lepsze. Jedyny warunek, aby tak się stało, to czerpanie z tej wiedzy regularnie i wdrażanie w życie proponowanych rozwiązań i ćwiczeń.

Wzrastaj Forever

W oparciu o wiedzę zawartą w Akademii Wzrastaj prowadzę projekt dla osób, które chcą pod moim okiem wdrażać tę wiedzę w życie. Jest to wzrastanie osobiste i biznesowe w praktyce. Uczestnicy tego projektu mierzą się z realnymi wyzwaniami osobistymi i biznesowymi. Zmieniają swoje życie na lepsze i zarabiają realne pieniądze wykorzystując dwa sprawdzone modele biznesowe.

Kontakt

Wzrastaj Robert Rzeszotarski
ul. Świętokrzyska 25 lok. 209
80-180 Gdańsk

tel./SMS: 518 105 503